Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Ödeme, Teslimat ve Kargo

 

ÖDEME, TESLİMAT VE KARGO BİLGİLERİ

Ödeme

Kurye ve Teslimat Seçenekleri

  • Kurye İle Kapıda Ödeme Seçeneği Sadece “İstanbul “ İli İçin Geçerlidir.
  • Kurye İle İstenen Siparişler Anlaşmalı Olduğumuz Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.Kurye firması kesinlikle ürünün ne oldugu bilmez.
  • Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme opsiyonunu seçmeniz halinde, KDV dahil ürün bedeli ve kargo ücreti toplamını (Ödenecek Tutar), nakit veya kredi kartınız ile tek çekim olacak şekilde, ürün teslimi anında Yurtiçi Kargo şirketi yetkilisine yapmanız gerekmektedir. Söz konusu bedelin Yurtiçi Kargo şirketi yetkilisine ödenmemesi durumunda, ürün(ler) tarafınıza teslim edilmeyecektir.

Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Taksit adetini seçmeniz ve kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar, seçmiş olduğunuz taksit adetine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.

Ödenecek tutar, kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. Ödemeyi Onayla butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız.

Siparişiniz, kredi kartı ekstrenizde “Sihirli Oyuncaklar Hediyelik Eşya Kozmetik Tekstil İnternet ve Bilişim Hizmetleri Sanayii İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi ya da PayTr ” olarak görünecektir.

Havale

Siparişinizin gecikmemesi için yapacağınız Havale/EFT’ de açıklama bölümüne sipariş numaranızı girmeniz gerekmektedir. Açıklama bölümüne sipariş no dışında herhangi bilgi girmenize gerek yoktur. Sipariş numaranızı “Sipariş Onayı” sayfasında göreceksiniz.

Havale/EFT yaparken alıcı olarak Sihirli Oyuncaklar Hediyelik Eşya Kozmetik Tekstil İnternet ve Bilişim Hizmetleri Sanayii İç ve Dış Ticaret Limited Şirketini belirtiniz.

Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. Lütfen Havale/EFT yapacak olan kişinin adını doğru yazınız.

Havale/EFT’nin en geç 2 işgünü içinde Sihirli Oyuncaklar Hediyelik Eşya Kozmetik Tekstil İnternet ve Bilişim Hizmetleri Sanayii İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin İşbankası Göktürk-İstanbul Şubesi’ ndeki IBAN: TR57 0006 4000 0011 2530 2124 58 yapılması gerekmektedir. Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Havale yapılmasını takiben, ödeme dekontunun veya ödeme detaylarının  0545 574 0981 numaralı Whatsapp hattından tarafımıza bilgi verilmesini rica ederiz. Havale bilgisi ne kadar önce tarafımıza iletilirse, ürünün kargoya teslimi de o kadar hızlı gerçekleşecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, bu konuda desteğinizi rica ederiz.

Kargo

Firmamız, Yurtiçi Kargo şirketi ile çalışmaktadır.

Siparişiniz, ödemeyi takip eden 2 işgünü içerisinde Yurtiçi Kargo’ ya teslim edilecektir.

Şubeden (Elden) Teslimat

%100 gizlilik ile adresinize gönderilecek paketin içinde ne olduğu dışarıdan anlaşılmamakta ve ne kargo firması, ne de teslimatı adresinize ulaştıracak kargo yetkilisi, paketin içinde ne olduğunu bilmemektedir. Buna rağmen, kargo yetkilisinin adresinize gelmesini tercih etmemeniz halinde, bu durumu “0545 575 09 81 ” Whatsapp hattımıza mesaj atarak bilgi verebilir, paketinizi size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden elden teslim alabilirsiniz. Veya sitemizden siparişinizi tamamlarken “Teslimat Adresi” alanına size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinin ismini yazmanız durumunda da, paketiniz yine tercih ettiğiniz kargo şubesine yönlendirilecektir. Bu şekilde bir teslimat için web sitemizde duyurduğumuz teslimat ücret ve koşulları geçerli olup, herhangi bir ek ücret doğmayacaktır.

Normal Teslimat

Gönderen tarafından yazılmış olan ve gönderinin üzerine yapıştırılmış etikette belirtilen adresteki teslim almayı kabul eden kişiye, ad, soyadı, görevi/yakınlığı ve varsa telefon numarası sorularak (doğruluğuna bakılmaksızın) imza karşılığında yapılan teslim şeklidir.

Normal Teslimat Ücreti, tüm Türkiye’ ye KDV dahil 20 TL’ dir.

Kapıda Ödemeli Teslimat

Kapıda mal bedelinin ödenmesi karşılığında yapılan teslimat şeklidir. Ödemelerinizi Yurtiçi Kargo’dan gelen personele Kredi Kartı ya da Nakit olarak yapabilirsiniz.

“Kapıda Ödemeli Teslimat”ın tercih edilmesi halinde, “Normal Teslimat Ücreti”ne ek olarak 20 TL  “Ek Ücret” tahsil edilecektir.

* 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde “Normal Teslimat Ücreti” alınmamaktadır.