Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

MODERN VİBRATÖRLER

Brand: Yayo Model: C-7264P
Yayo Oynar Başlıklı Rabbit Vibratör Pembe36 fonksiyonlu titreşim ve 6 farklı rotasyon moduna sahiptir. Tırtıklı dış yüzeyi, titreşimli ve rotasyonlu çift motoru ile hem vajina içini, hem klitorisi aynı anda uyarır. Hijyen için antibakteriyal sabunla yıkanabilir ve ılık su ile durulanabilir. Cilt dos..
752,42TL
Brand: Yayo Model: C-7266P
Yayo Mini Wand Masaj Aleti PembeUç kısmı yumuşak medikal silikondan üretilmiştir ve bükülebilir ensek bir bağlantısı bulunmaktadır. İster ilişki sırasında, isterseniz tek başına kullanabilirsiniz. Güçlü ve sessiz titreşim özelliği sayesinde daha fazla uyarılmanıza yardımcı olur. Küçük boyutu ile çan..
370,57TL
Brand: Yayo Model: C-7266M
Yayo Mini Wand Masaj Aleti MorUç kısmı yumuşak medikal silikondan üretilmiştir ve bükülebilir ensek bir bağlantısı bulunmaktadır. İster ilişki sırasında, isterseniz tek başına kullanabilirsiniz. Güçlü ve sessiz titreşim özelliği sayesinde daha fazla uyarılmanıza yardımcı olur. Küçük boyutu ile çanta..
370,57TL
Brand: Xuanai Model: C-X7330
Xuanai Titreşimli Çift Taraflı Egg Vibratör KırmızıXuanai Titreşimli Çift Taraflı Vibratör, narin dokunuşlardan yoğun uyarılara kadar 20 farklı titreşim frekansı ile akıllara durgunluk veren orgazmlar sunar. Güçlü titreşim motoru her iki parçada da mevcut olur, biri klitorisinizi, diğeri istediğiniz..
304,02TL
Brand: Xuanai Model: C-X7335
Xuanai Şarjlı Klitoris Uyarıcılı Sesli Vibratör PembeKulaklık çıkışı ve hoparlörü ile sesli çalışma.Vücudunuza, g noktasına ve klitorise uyarı vermek için bükülebilir çıkıntı.7 farklı titreşim ve darbe frekansı.Banyo ve duşta kullanım için su geçirmezlik.Mıknatıs uçlu USB şarj kablosu.Tam şarjla ort..
912,04TL
Brand: Xuanai Model: C-X7336
Xuanai Şarjlı Klitoris Uyarıcılı Sesli Vibratör MorKulaklık çıkışı ve hoparlörü ile sesli çalışma.Vücudunuza, g noktasına ve klitorise uyarı vermek için bükülebilir çıkıntı.7 farklı titreşim ve darbe frekansı.Banyo ve duşta kullanım için su geçirmezlik.Mıknatıs uçlu USB şarj kablosu.Tam şarjla ortal..
912,04TL
Brand: Xuanai Model: C-X7329
Xuanai Şarjlı Wand Vibratör Masaj Aleti PembeXuanai Şarjlı Wand Masaj Aleti Vibratör, 35 farklı titreşim frekansına sahiptir. 360 derece bükülebilir başlığı mevcuttur. Banyo ve duşta kullanılabilir ve yıkanabilir. Çok sessiz çalışır ve modern bir tasarıma sahiptir. Kaliteli plastik ve %100 cilt dos..
547,04TL
Brand: Xuanai Model: C-X7328
Xuanai Şarjlı Wand Vibratör Masaj Aleti MorXuanai Şarjlı Wand Masaj Aleti Vibratör, 35 farklı titreşim frekansına sahiptir. 360 derece bükülebilir başlığı mevcuttur. Banyo ve duşta kullanılabilir ve yıkanabilir. Çok sessiz çalışır ve modern bir tasarıma sahiptir. Kaliteli plastik ve %100 cilt dostu..
547,04TL
Brand: Xuanai Model: C-X7337
Xuanai Giyilebilir Şarjlı Kelebek Orgazm Vibratörü12 farklı titreşim frekansına güçlü titreşim motoruna sahip.Özel kelebek tasarımlı vajinal uyarıcı.Hem dışarıdan hem de içeriden kullanılabilir.Tek tuşla kolay kullanım.USB kablosu ile her yerde şarj edilebilir.Banyo ve duşta kullanım için su geçirme..
1.076,16TL
Brand: Xuanai Model: C-X7325
Xuanai Şarjlı Güçlü Titreşimli Esnek Modern Vibratör SiyahXuanai Vortex Kabartmalı Şarjlı Modern Vibratör, güçlü titreşim motoru ile çalışmaktadır. 12 farklı hızda titreşim modu vardır. Orta kısımdan bükülebilir yapıdadır. Vortex kabartmalı tasarımı sayesinde kullanım esnasında daha etkili uyarılar ..
875,34TL
Brand: Xuanai Model: C-X7324
Xuanai Şarjlı Güçlü Titreşimli Modern Esnek Vibratör SiyahXuanai Düz Kabartmalı Şarjlı Modern Vibratör, güçlü titreşim motoru ile çalışmaktadır. 12 farklı hızda titreşim modu vardır. Orta kısımdan bükülebilir yapıdadır. Düz kabartmalı tasarımı sayesinde kullanım esnasında daha etkili uyarılar verir...
875,34TL
Brand: Xuanai Model: C-X7346
Xuanai Şarjlı Güçlü Titreşimli Esnek Modern Vibratör PembeXuanai Vortex Kabartmalı Şarjlı Modern Vibratör, güçlü titreşim motoru ile çalışmaktadır. 12 farklı hızda titreşim modu vardır. Orta kısımdan bükülebilir yapıdadır. Vortex kabartmalı tasarımı sayesinde kullanım esnasında daha etkili uyarılar ..
875,34TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 92 (8 Sayfa)